Straujiem soļiem virzāmies uz priekšu!

Tribīnes ēkā no jauna ir izbūvēts centrālais siltummezgls, kas ir viens no svarīgākajiem posmiem šajā būvniecības procesā. Līdz ar siltummezgla izbūvi, gandrīz visā ēkā ir uzstādīti radiatori un atjaunota siltuma apgāde, lai iekšdarbi veiksmīgi turpinātos arī ziemas sezonā.

Ir pabeigta ārējo pazemes inženierkomunikāciju izbūve – izbūvēti ūdens, kanalizācijas, lietus kanalizācijas, elektrības, apkures un telekomunikāciju tīkli.

Turpinās elektrības un uzsākta vājstrāvu kabeļu montāža, ir paveikti vairāk kā 45 % ventilācijas sistēmu montāžas darbi. Notiek intensīvs iekšdarbu process: visi logi un ārējās durvis ir uzstādītas, izbūvētas visas starpsienas un tiks pabeigti grīdu betonēšanas darbi. Daudzās telpās jau ir uzsākti kosmētiskie remonti – iekšdarbu apdares darbi.

Tribīnes jaunajām Ziemeļu un Dienvidu daļām tiek betonētas kolonnas un montētas saliekamās dzelzsbetona konstrukcijas. Dienvidu daļai tiek montēti  pārseguma paneļu profili. Lai pilnībā pabeigtu jauno tribīņu daļu būvniecību, būs jāveic inženiertīklu izbūve, krēslu, margu un žogu uzstādīšana, kā arī tualešu un ģērbtuvju zonas apdare.

Uzsākta tablo metāla konstrukciju un kājas balstu montāža, kuru plānots pabeigt līdz decembra beigām. Aktīvi tiek veikti teritorijas labiekārtošanas darbi: asfaltbetona seguma atjaunošana, bruģa ieklāšana, uzstādīti jauni apgaismes stabi un LED apgaismojums. Lielajiem apgaismes mastiem tiek uzstādīti gaismekļi – prožektori, kā arī pievilkti elektropieslēguma kabeļi, vājstrāvas un tās vadības sistēmas.

Strādājam visi – gan projekta īstenošanas komanda, gan būvnieki un būvuzraugi, lai Daugavas stadions būtu gatavs Latvijas valsts simtgades svinībām un Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, kuri norisināsies jau šajā vasarā no 30.jūnija līdz 8.jūlijam.  

29.11.2017.