Daugavas stadions apmeklē Eiropas stadionu industrijas samitu

Daugavas stadions apmeklē Eiropas stadionu industrijas samitu.

Veiksmīgi aizvadīts ESSMA Summit 2018, kas šogad 16. un 17. janvārī norisinājās Dublinā, Aviva Stadium⚽ Vairāk nekā 36 “speakeri” no 18 dažādām pasaules valstīm prezentēja stadionu industrijas aktualitātes un tendences tādos virzienos kā:

✔️ Darbība un biļešu tirdzniecība 
✔️ Fanu pieredze un iesaistīšana
✔️ Laukuma vadība
✔️ Stadionu attīstība 
✔️ Drošība
✔️ Fanu pieredze un viesmīlība 
✔️ Inovācija un gudrie risinājumi. 

Divu dienu garumā 375 dalībniekiem bija iespēja dzirdēt dažādu organizāciju un stadionu pārstāvju pieredzi un ieteikumus kā Francesco Gianello (Juventus Football Club), Declan O'Brien (IrishRugby), Roger Brosel (LaLiga), Ole Myhrvold (Norvēģijas futbola federācija), Majella Smyth (Aviva Stadium), Rory Sheridan (Diageo (Guiness)) u.c. Dalībnieku vidū bija lielo, vidējo un mazo līmeņu stadionu vadītāji un menedžeri.
Pateicoties ESSMA, ar kuras atbalstu Daugavas stadionam bija iespēja apmeklēt ESSMA Summit, parādījām sevi kā konkurētspējīgu sporta infratsruktūras objektu pasaules līmenī. Samits rezultējās ar starptautisku kontaktu un informācijas materiālu iegūšanu.
ESSMA (Eiropas Stadionu un drošības vadības asociācija) sadarbībā ar European Club Association un EPFL (Eiropas Profesionālās futbola līgas) ikgadu organizē ESSMA samitu, kas ir stadionu nozarē iesaistīto dalībnieku nozīmīgākais pasākums. 

Vairāk info: https://essmasummit.eu/essma-…/essma-summit-2018-day-1-recap