VASARAS NOMETNE ROBOTI UN SPORTS

 

 

 

 

 

 

 

 

Ir pagājusi vēl viena aizraujoša nometnes nedēļa! Un kāda ir piemērotākā tematika robotikas nometnei Daugavas stadionā? Tieši tā - roboti un sports! 
Šīs nedēļas laikā bērniem bija iespēja uzzināt vairāk par dažādiem sporta veidiem un pašiem izmēģināt tos kopā ar profesionāļiem! Vieglatlētika Daugavas stadionā kopā ar Inetu Zālīti, volejbols kopā ar Vladimiru Visocki, ka arī unikāla iespēja uzzināt vairāk par pielāgoto sportu kopā ar Mārtiņu Čampu!

Bet tie arī nav vienīgi jaunumi!

Šajā nometnē pirmo reizi tika īstenotas arī izbraukuma nodarbības. Sadarbībā ar Portāls VR nometnes dalībniekiem bija iespēja piedzīvot aizraujošu nodarbību virtuālajā realitātē. Pateicoties uzņēmumam DJI Latvia bērni varēja apgūt dronu programmēšanas pamatus. Neizpalika arī lāzertaga spēle Andrejsalas Izklaides parkā, kuras laikā bērni parādīja savu veiklību.

Nometnes laikā bērni būvēja arī dažādus ar sportu saistītus LEGO modelīšus, taisīja raķetes, kā arī īpašas lidmašīnas, neatņemama nometnes sastāvdaļa ir lielā noslēguma spēle, kas ir ļoti gaidīta nometnes daļa - arī šoreiz tā tika izspēlēta nedēļas izskaņā, lai ar neaizmirstamām emocijām dotos mājās.