Pirmo reizi Daugavas stadionā notika atvērto durvju diena

 

 

 

 

1.februārī Daugavas stadiona durvis bija atvērtas ikvienam interesentam. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” virzību un par Eiropas Reģionālās attīstības fonda ieguldījumiem.

Sadarbībā ar vairākiem atbalstītājiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs: sporta, fitnesa, vingrošanas un deju nodarbībās, bungu aplī, robotikas un inovāciju darbnīcās, noklausīties lekciju par mērķu sasniegšanu, kā arī izmēģināt veiklības prasmes galda tenisa spēlēs.

Pasākuma ietvaros notika ekskursijas pa stadionu, kura laikā dalībnieki varēja iepazīties ar Daugavas stadiona vēsturiskiem faktiem, uzzināt par projekta attīstību un nākotnes plāniem. Izspēlēt reakcijas un ātruma spēli Latvijas futbola izlases ģērbtuvē, kā arī uzkāpt tribīnes augstākajā punktā.

Jau sestdien pieci veiksminieki saņēma balvas no Daugavas stadiona par dalību konkursā “Labākais ledus halles nosaukums”. Ir saņemti vairāk par 40 variantiem. Tuvākā laikā Daugavas stadiona komanda izvērtēs visus variantus, lai paziņot par rezultātiem.

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem, kā arī pasākuma atbalstītājiem: Starptautiskā inovāciju skola, Andžeja Grauda bungu skola, Klīnika Piramīda, Bīriņa tenisa klubs, Pilates trenere Agita, Flēra Pētersone (Zumba, Strong, Piloxing), Vadims Berežkovs un Iluta Baltute (galda teniss), Dmitrijs Pudovs un Mārcis Krastiņš (džiu-džitsu). 

Visi darbi tiek veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” (ID Nr. 5.6.1.0/17/I/001) ietvaros. Projektu īsteno VSIA “Kultūras un sporta centrs “Daugavas stadions” sadarbībā ar Rīgas pilsētas pašvaldību un VAS “Valsts nekustamie īpašumi”. Kopējais projekta finansējums ir  67 560 868,06   EUR, t.sk., ERAF finansējums  39 931 548,49   EUR, valsts budžeta finansējums  5 546 744,82   EUR, pašvaldības finansējums 1 500 000,00 EUR, privātais finansējums  1 725 134,98 EUR un neattiecināmās izmaksas 18 857 439,77.

 

Informāciju sagatavoja:

Apkaimes iesaistes un aktivizēšana eksperte

Aleksandra Švalkovska