Sākusies biļešu tirdzniecība uz Raimonda Paula mūzikas lielkoncertu

10. septembrī Daugavas stadionu Rīgā pieskandinās nebijuša mēroga Maestro Raimonda Paula mūzikas lielkoncerts “#Pauls”. Leģendārā komponista mūzika uz lielās skatuves vienos teju 100 māksliniekus, kuri izpildīs īpaši šim koncertam radītas, tautā mīlēto Maestro skaņdarbu aranžijas. Šodien, 16. februārī, interneta vietnē www.tv3.lv uzsākta lielkoncerta biļešu tirdzniecība. 

Sarūpējot saviem klausītājiem īstus Latvijas mūzikas svētkus, Raimonda Paula daiļrade lielkoncertā apvienos līdz šim nepieredzētu mākslinieku sastāvu. Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, visos laikos mīlēti estrādes grandi, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi, kuru sniegumu papildinās mūsdienīgi, dīdžeju radīti ritmi. Līdztekus Maestro skaņdarbu svaigajām aranžijām mūziķi izpildīs arī šī brīža aktuālākos hitus, kas īpaši lielkoncertam tiks samiksēti mashup jeb popūrija formātā ar Raimonda Paula pārlaicīgās mūzikas motīviem. 

Simfonisku vērienu koncertā nodrošinās Liepājas Simfoniskais orķestris, kam līdzās iemirdzēsies tādas skatuves zvaigznes kā “Musiqq”, Laima Vaikule, ansis, Ozols, “Tautumeitas”, “Dagamba”, Aminata, Arstarulsmirus, “Carnival Youth”, Artūrs Skrastiņš, “Mazais Princis”, Aija Andrejeva, “Singapūras Satīns”, Dināra Rudāne, Jānis Aišpurs, Žoržs Siksna, “Gg Choir”, Dj Monsta, Intars Busulis un Abonementa Orķestris.

“Koncerta ideja ir skaista! Novērtēju tā vērienu un priecājos, ka mana mūzika vienkopus pulcēs tik atšķirīgus māksliniekus, kas citādi uz vienas skatuves iespējams nekad nesatiktos. Nešaubos, ka muzikālu pārsteigumu netrūks ne klausītājiem, ne arī man pašam,” savu dalību koncertā saglabājot kā noslēpumu, komentē Raimonds Pauls.

Lielkoncerta mūzikas producents un radošais direktors būs Arstarulsmirus. “Raimonda Paula mūzika ir bijusi man līdzās no agras bērnības un noteikti atstājusi iespaidu uz manu muzikālo gaumi, mūzikas izpratni un radošo pieeju. Hip hop žanra ietvaros bieži tiek izmantoti citu autoru radītas mūzikas fragmenti, lai izveidotu ko jaunu. Būdams šī žanra pārstāvis, es ne reizi vien esmu aizlienējis Maestro kompozīciju elementus. Man ir milzīgs gods un gandarījums būt par daļu no tik vērienīga lielkoncerta! Izmantojot mūsdienīgus aranžijas paņēmienus un negaidītas sadarbības ar izpildītājiem, kopā ar kolēģiem gādāsim, lai tautā iemīļotie Raimonda Paula skaņdarbi skanētu ierasti, bet tajā pašā laikā svaigi,” stāsta Arstarulsmirus.

Simfoniskā orķestra vērienu Daugavas stadions piedzīvos pirmoreiz, tāpēc īpaši šim notikumam tiks radīta jauna, grandioza skatuve, kas apmeklētājiem ļaus baudīt koncertu vienlīdz labi no jebkuras izvēlētās vietas. Par lielkoncerta vizualizāciju režiju rūpēsies populārais pašmāju režisors Papa Chi. 

Latvijas mūzikas lielkoncertu “#Pauls” organizē SIA “REKU”. Pasākumu atbalsta radio “Star FM”, Jauns.lv, tirdzniecības centrs “Domina Shopping” un “Clear Channel Latvia”. 

Biļetes pieejamas interneta vietnē www.tv3.lv. Līdz šī gada 1. aprīlim koncerta stāvvietas cena – 35 eiro, pēcāk – 40 eiro. Sēdvietas cena no 55 līdz 70 eiro, savukārt VIP vietas cena – 150 eiro.

Plašākai informācijai:

Liena Dāvida

e-pasts: Liena@siaReku.lv

tel.: + 371 20066922